Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin 81 ilinden binlerce bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarımızda, sizlerde yerlerinizi alarak sohbet edebilirsiniz. Mobil uyumlu sohbet arayüzü sayesinde dilediğiniz yerden istediğiniz zaman sohbete bağlanabilir, yeni arkadaşlıklar kurmak için ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, akıllı telefonlar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir. Mobil anlamda internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, insanlar mobil uyumlu sohbet sitesinde daha çok vakit geçirmekte. Yetişkin insanların bir araya gelerek doyasıya sohbet ettiği mobil sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Hakkımızda


2010 Mart ayında açılmış, insanların güvenli şekilde İnternet’te sohbet etmeleri, yeni insanları tanımasını kolaylaştıracağını düşündüğümüz metin tabanlı bir sohbet sitesiyiz. Sohbetet.Net üyelik istemez ön koşul ya da ücret talep etmez çevrim içi kişilerin anlık mesajlaşmasını, chat yapmasını sağlar. Web üstünden ve mobil kullanılabilirliği olan site, yaş grubu, müzik, oyun ve şehir sohbet odalarına sahiptir. Kullanıcıların aradığı sohbet grubu seçeneğine kolay ulaşmasını bu şekilde sağlar.

Sohbet Odası Kullanımı Hakkında

Sohbetet.net bir sohbet sitesidir. Doğru ve anlaşılır sohbet, keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek kullanıcıların aradığı ve istediği ön planda olan temel hedeftir. Herkese açık genel oda #Sohbet kanalıdır. Bu kanal içinde tüm sohbet edenler anlık iletileri görür böylece grup halinde konuşulabilmesi sağlanmış olur. Özel konuşma yani bire bir sohbetler için yeni konuşma penceresi açılır. Kullanımı basittir /q nick (konuşmak istediğiniz kimse) komutu bunun için yeterli olacaktır.

Müzik Kanalı Kullanımı Hakkında

Müzik kanalı #radyo odasıdır, bu odayı kullanmak için sohbet ederken canlı radyo yayını dinlemeyi ve katılımcı olmayı sevmeniz yeterlidir. Radyo kanalı müzik ve eğlence amaçlıdır, anlık istek şarkı istemeniz ve radyo programcılarına kolay ulaşabilmeniz için kullanılır. Kullanılacak komutlar kanal içinde online olduğunuzda her yeni giriş yaptığınızda kanala yazılır.

Yaş Grupları Hakkında

Her ziyaretçi sohbet etmek için bu sitede bulunur. Sohbet edeceği insanları seçme noktasında, daha iyi iletişim kuracağı ve anlaşabileceği kişileri bulmaları için yaş grupları odaları acıktır. Giriş yaptığınızda size mesaj olarak bildirilir.

Oyun Odaları Kullanımı Hakkında

Oyun odaları, zaman geçirmek ve bunu eğlenceli hale getirmek için bilgi, beceri ve zekanızı test edebileceğiniz oyun odalarından oluşur. Giriş yaptığınızda direkt bağlanırsınız herkesin kullanımına acıktır.

Popüler Yazılar


3781 Defa
1951 Defa
1817 Defa
1685 Defa