Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin 81 ilinden binlerce bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarımızda, sizlerde yerlerinizi alarak sohbet edebilirsiniz. Mobil uyumlu sohbet arayüzü sayesinde dilediğiniz yerden istediğiniz zaman sohbete bağlanabilir, yeni arkadaşlıklar kurmak için ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, akıllı telefonlar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir. Mobil anlamda internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, insanlar mobil uyumlu sohbet sitesinde daha çok vakit geçirmekte. Yetişkin insanların bir araya gelerek doyasıya sohbet ettiği mobil sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

İslami Sohbet Odaları – Mobil Chat YapTürkiye’nin Sohbet Temsilcisi olarak web sohbet kullanıcıları tarafından bir marka haline getirilmiş ve yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimlerimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz aktif sohbet odalarımız ile muhabbet keyfi yaşama imkanı siz kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

İslami Sohbet bir tık kadar yakın! – tamamen ücretsiz arkadaş arama sitesi olarak faaliyet gerçekleştiren islami sohbet muhabbet odaları sayfası içerisinde ilginizi çekebilecek onlarca farklı sohbet kategorisi bulunmaktadır, web sitemize bağlı olan birçok farklı arkadaşlık sitesi mevcut olsa da, tamamının işleyişi ve genel amacı yeni arkadaşlarla tanışabilme ve kaynaşabilmenizde bir nebze olsun yardımcı olabilmektir, hemen ilgi çekici sohbet kanallarımızdaki yerinizi alarak sohbetin keyfini doyasıya yaşayın.

Yıllardır İslami Sohbet sitesi içerisinde bedava arkadaşlık kuran yüzlerce bayan ve bay kullanıcılar odalarımız içerisinde kendilerine en yakın buldukları odalarda samimi dostluklar kurarak klavyeden kalıcı arkadaşlıklara ulaşabilme imkanı yakalıyor.
islamisohbet Sohbet Size Ne Katar?

Bilinmesi gereken en önemli husus, klavye arkasına saklı binlerce yürek bulunmaktadır, günümüz internet çağı olmakla birlikte internette yeni arkadaş arayan binlerce kişi bulunmaktadır. İnternette sohbet ederken insanlar kendilerini daha rahat hissettikleri görülmektedir, en başlıca sebep olarak ta insanların klavye arkasında kendilerini olmak istedikleri kişiliğine büründürerek sohbete katılma imkanı yakaladıklarıdır, maddi durumu iyi olmayan, çok iyi durumda olduğunu savunur, ya da herhangi bir mesleği olmayanlar kendilerini olmak istedikleri mesleklerin erbabı olarak gösterirler yani kısacası hayallerini gerçekleştirebilecekleri tek ortam internet olduğundan ötürü çok rahatlıkla insanlara olmak istedikleri kişiliklerde biriymiş gibi yazışmalara girebiliyor.
Sohbet etmek güzeldir, sosyalleşmek yeni insanlarla tanışmak ve bir adım öteye gitmek çok güzeldir. Klavye’den kalıcı dostluklara sloganımızın asıl sebebi şudur: Klavye de başlayan sohbetler reel hayatlarınıza yansır, bir araya gelir, tanışır, kaynaşır, hoş sohbet muhabbet ederek belki de hayatınızı birleştirebileceğiniz kişi ile tanışmanıza mobil chat sitemiz öncülük yapıyor olabilir, ki: örnekleri bir hayli fazladır, islamisohbet Muhabbet sitesi sadece sohbet edebileceğiniz bir alan değil, yeni insanlarla bir araya gelerek gönülden sıcacık samimi dostluklara erişebileceğiniz bir platform olarak ta biliniyor. Yüzlerce yalnız kalpler sitemiz vasıtasıyla kendilerine en uygun eş adaylarıyla sadece beş dakika girip çıkarım diye düşündükleri sohbet siteleri sayesinde kendilerini hayata bağlayacak kişileriyle tanışma imkanı yakalıyor.

 

Sohbetin faydaları ve zararları nelerdir?

Sizinle samimi bir şekilde paylaşım yapmak amacındayım arkadaşlar, amacımız yüzlerce sohbet kullanıcılarına hitap ederek klavye arkasından yazışmalı sohbetler edebilmeniz değil, reel hayatlarınıza yönelik içinize kapanıklarınızdan bir nebze olsun sıyrılabilmeniz adına hizmet sunabilmektir. Sohbet odalarımızda size fayda olarak gösterebileceğimiz şey: çekimser, insanlarla tanışma konusunda sıkıntı yaşayan bayanlar ve baylar sitemizde yaptıkları sohbetler sonucunda biraz zamanla kendilerine güven aşılar ve gönül ferahlığıyla insanlarla sohbet edebilecek konuma gelirler, islamisohbet arkadaşlık odalarında sadece sohbet değil, eğlence odalarımızda mevcut. Örneğin: #Oyun, #Bulmaca, #Yarışma gibi odalarımızda genel kültür ve ahlak sorularına hızlı bir şekilde yanıt vererek bilgilerinizi test edebilir, en fazla puana sahip olarak hanenize yazdırdığınız puanlar karşılığında birbirinden güzel hediyelere sahip olabilme imkanını yakalayacaksınız.

Peki, Sohbetin zararları nedir?

Arkadaşlar, her şeyin fazlası zarardır. Birçok farklı sohbet sunucusu kurduk, ve zamanla istediğimiz platformu oluşturduktan sonra, satma kararı aldığımızda olmuştur. Bunun belli başlı gerekçeleri olarak şunu söyleyebilirim: internette sohbet etmek aslında çok güzeldir, lakin: chat arkadaşlıkları güzel olduğu gibi, çokça fazla internet chat sitelerinde zamanınızı harcadığınız zamanlarda gerçek hayattan bağlantınız kopuyor, mesele nelerden geri kalıyorsunuz?
Aile yakınınızın düğünü var, lakin internette beklediğiniz biri olduğunu düşünerek gitmiyorsunuz.
Sevdiğiniz birinin doğum günü lakin siz internette sizin olmadığınız zaman bir şeyler kaçırdığınızı dünyanın sonu geldiğini düşünüyorsunuz.
Hareketsiz kaldığınız için çokça fazla kilo alabiliyorsunuz, aynalara bakmadığınız için pek tabii normal bir şey aslında bu, erkekseniz “ SAKALLAR “ büyüyor, bayansanız ise kırılmaca darılmaca yokJ) ( BIYIKLAR, FAULLER ) büyüyüp gidiyor, hala kendinizi internette sohbete ilk merhaba dediğinizde ki “0” beden kız olarak hayal etmeyin, her gün kendiniz ile yüzleşin, gerçek hayattan asla kopmayın.

Çok fazla zaman geçirdiğiniz zaman normal hayattan bağınız kopuyor ve tamamen sanallaşmış bir hayata sahip oluyor, gerçek hayattaki insanlarla sohbet etmekten kaçınarak tüm dünyanızın klavye arkasında sadece hayal olarak bağlantı kurabildiğiniz kişilere karşı ilginiz oluyor.

Yani kısacası özetlemek gerekirse: sohbet etmek aslında çok güzeldir lakin her şeyin fazlası zarar olduğu gibi, sohbette fazla zaman geçirmekte çok fazla güzel değildir, kış aylarında sohbete girmek çok güzeldir ama gerçek hayattan bağlantınızı koparmadan güzel bir sohbet platformunda müzik dinleyebilir, birçok farklı aktivitelerden faydalanabilirsiniz, tadında bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

islamisohbet Sohbete Nasıl Katılabilirim?

Birçok farklı giriş seçenekleri mevcuttur arkadaşlık odalarımıza cep telefonuna sahipsiniz ve sohbete katılmak istiyorsunuz değil mi: herhangi bir program yüklemesi yapmanız gerekmeden mobil sohbet girişi sağlayabilirsiniz, wap chat ayarları yapmanız gerekmeden gönül ferahlığıyla mobil chat odalarımızdaki yerinizi alarak cep telefonunuzdan tablet, apple, IOS uygulamaları yüklü olan tüm cihazlarınızdan internet sohbet kanallarımıza bağlanabilirsiniz.
LAPTOP ve Masaüstü giriş seçeneklerini de unutmayınız, bunların hepsi tamamen ücretsiz olduğunu bilmeniz gerekmektedir, sohbete katılarak islamisohbet kullanıcılar ile chat sohbet edebilirsiniz.

Canının sıkıldığı her an sadece bir tık kadar yakın sohbet sitesi!

Kurulduğu günden itibaren sohbette yeni arkadaş aramanızda ve sosyalleşme imkanı sağlayan platform olarak ön plana çıkıyor, ücretsiz seviyeli sohbet kullanıcılarını bir araya getiren ve çeşitli odalarda aktif muhabbet etme imkanı sağlayan BAY / BAYAN sohbetçileri tanışmaları ve kaynaşmalarında yardımcı olan en etkili sohbet sitesi olarak ön plana çıkan odalarımızda sizlere çetleşme imkanı sağlanıyor.

Türkiye’nin Dünya geneline açılan sohbet penceresi islamisohbet
Türkiye sınırlarında değil, Dünya’nın dört bir yanında ki sohbetçilerle bir araya gelme imkanı sağlayan islamisohbet chat sitemiz içerisinde: #Almanya, #İsviçre, #Hollanda, #Belçika, #Azerbaycan, #Avusturya, #Norveç, #Amerika, #Danimarka, #Brezilya, #Çin, #Japonya, #Rusya, #Ukrayna gibi ülkelerden sohbete katılarak türk chat hizmetlerinden faydalanmak isteyen muhabbetçileri bir araya getiriyoruz.
Yurtdışı odalarımız ile gurbetçi vatandaşlarımızı bir nebze olsun , vatan hasretlerini dindirebilmek adına sohbet kanallarımızda misafir ederek yeni arkadaşlıklar kurabilme imkanı sağlanıyor, vatan hasreti çeken gurbetçilerimize Türk Sohbet odalarımızda seviyeli arkadaşlıklar bekliyor!

Türkiye’nin 81 iline özel chat odalarımız mevcuttur,
Tüm illerimizden sohbete katılmak isteyenlere özel olarak hazırlamış olduğumuz mobil sohbet kanallarımız: #istanbul, #ankara, #bursa, #izmir, #konya, #kastamonu, #trabzon, #sinop, #giresun, #karabük, #ordu, #rize, #zonguldak, #bartın, #gümüşhane, #artvin, #diyarbakır, #batman, #gaziantep, #kilis, #siirt, #şanlıurfa, #şırnak, #hakkari, #kars, #ığdır, #ardahan, #adıyaman, #adana, #afyonkarahisar, #ağrı, #amasya, #antalya, #muğla, #balıkesir, #edirne, #manisa, #aydın, #elazığ, #erzincan, #erzurum, #kayseri, #van, #muş, #iskenderun, #düzce, #bolu, #çankırı, çorum, #sivas, #tokat, #samsun odalarımızda muhabbet yıkılıyor.
#KIBRIS sohbet odamızı tabi ki unutmayacağız. Kıbrıslı kardeşlerimize de sohbet imkanı burada sağlanıyor.

mIRC indir sohbete hızlı bağlan!

Tamamen ücretsiz Türkçe kolay kullanımı olan masaüstü mirc programımız vasıtasıyla gönlünüz nereye isterse hızlıca giriş yapabileceksiniz, islamisohbet mIRC Programı ile istediğiniz sohbet odalarına giriş yaparak chat yapabilirsiniz, sadece sunucumuza özel olarak hazırlanmış olan bir program değildir. Tüm virüs programlarından başarıyla geçmiştir ve sıcacık sohbetler edebileceğiniz arkadaşlık sitesidir.

Genel kurallar:

Birçok farklı sohbet sitesine girdiğiniz zaman bu şekilde uzun makale görebilmeniz mümkün değildir, bizim amacımız işimiz gücümüz sohbet olduğundan ötürü bilinçli sohbet kullanıcılarına ulaşabilmek her zaman asıl hedefimizdir.

Sohbete katıldığınız andan itibaren uymakla yükümlü olduğunuz kurallar vardır örneğin: küfür etmek, siyasi sohbetler etmek, takım muhabbetleri yapmak, saldırı vs huzur bozucu konuşmalar sergilemek yasaktır, işinize geliyorsa buyurun sohbete, gelmiyorsa gereksiz giriş yaparak sitemizde insanlara huzursuzluk vermeyiniz.

Bizi tercih ettiğinizden ötürü çok teşekkür ederiz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


6305 Defa
3394 Defa
1691 Defa
1618 Defa