Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin 81 ilinden binlerce bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarımızda, sizlerde yerlerinizi alarak sohbet edebilirsiniz. Mobil uyumlu sohbet arayüzü sayesinde dilediğiniz yerden istediğiniz zaman sohbete bağlanabilir, yeni arkadaşlıklar kurmak için ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, akıllı telefonlar hayatımızda büyük bir yer edinmiştir. Mobil anlamda internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, insanlar mobil uyumlu sohbet sitesinde daha çok vakit geçirmekte. Yetişkin insanların bir araya gelerek doyasıya sohbet ettiği mobil sohbet odalarında sizlerde yerlerinizi alarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

MIRC


Bildiğiniz üzere sohbet etmek için kullanılan bazı programlar vardır, bunlar daha kolay ve kullanışlı bir iletişim kurmak ve sohbet odaları içerisinde daha hızlı komut kullanmak için tercih edilen programlardır. Bunların en bilinen ve en çok kullanılanı ise windows irc clienti olan  mirc, yani kelime karşılığı ile (M)ardam Khaled Bey (I)nternet (R)elay (C)hat’tir. Peki web clienti olan sohbet appleti ile windows irc clienti olan mirc arasındaki fark nedir. Bildiğiniz gibi web appletleri javascript kodları vb. bir çok kod ile desteklenmekte kullanış olarak hız, kolaylık bakımından mirce göre geride kalmaktadır. Mirc ise irc sunucularına bağlanmak için ayrı bir giriş alternatifi sunar, sade ve dinamik görüntüsü ile daha anlaşılır bir sohbet imkanı komut kullanma ve servisler üzerinden işlemlerimizi gerçekleştirmede daha hızlı bir kullanım sağlar. Sürekli güncellenen ve yenilenen mirc programı, mirc 6.35, mirc 6.17, mirc v6.2, mirc v6.21, mirc v7.32 gibi süremleri ile tercih bakımından da gayet çeşitlidir.

mirc indir

 

 

Popüler Yazılar


3781 Defa
1951 Defa
1817 Defa
1685 Defa