Sohbet

Sohbet

Eşiniz İçin En İyi 105 Aşk Mesajı

Son Güncelleme Tarihi 21 Mayıs 2019

Her gün karınıza “Seni seviyorum” diyorsunuz, ancak söylediğiniz ilk 100 kez olduğu gibi aynı derin duygu ve yoğunlukla mı sunuluyor? mobil sohbet / kelebek sohbet / sohbet

“Seni seviyorum” ifadesinin derin ve anlamlı bir amacı varken, çok sık söylendiğinde değerini kaybedebilir.

Belki onun için ne kadar önemli olduğunu bilmesi için yeni ve yaratıcı aşk mesajları sunmanın zamanı gelmiştir.

Eşinize romantik aşk mesajlarını ifade etmek için özel bir fırsat beklememelisiniz. Özellikle, onlara biraz fazla çaba gösterecek kadar önem verdiğiniz için, teklif ettiğiniz zaman sözlerinizi takdir edecektir.

Sevgi kadar derin ve karmaşık bir duyguyu kelimelerle ifade etmek zor olabilir. Hallmark kartları için bir yazar olmadığınız sürece, ne hissettiğinizi söylemek için en iyi kelimeleri ve kelime öbeğini bulmak zor.

Bu yüzden, kendi kelimelerinize eklemek için olduğu gibi kullanabileceğiniz veya düzenleyebileceğiniz bazı fikirler hazırladım. 
(Romantik zamanınızı birlikte yönetmenize ve sevdiklerinizle koordine etmenize yardımcı olacak faydalı bir ücretsiz araç arıyorsanız, o zaman Cozi Family Organizer’ı öneririm.)


içindekiler

Eşiniz İçin En İyi Aşk Mesajları 105 Eşiniz İçin 
Derin Aşk Mesajları Eşiniz İçin 
Romantik Aşk Mesajları 
Sence Düşünme Eşiniz İçin Aşk Mesajları 
Son Düşünceleriniz


Eşiniz İçin En İyi 105 Aşk Mesajı

Eşiniz İçin Derin Aşk Mesajları

1. Kendimi gözlerinde görüyorum ve varlığını kalbimin derinliklerinde hissediyorum. Lütfen orada kal, sevgili karım, çünkü oraya tam oturan tek kişisin.

2. Hiç kimse seni benim sevdiğim gibi sevdiğime inanamaz çünkü bizim gibi bir sevginin var olabileceğini hayal etmek zor. Hayatımı sonsuza dek seninle paylaşmaktan onur duyuyorum.

3. Size olan hislerimi tanımlayamıyorum. Seni seviyorum ama kalbimin duygularını nasıl kanıtlayabilirim? Hislerim asla azalmayacak ve her gün daha da güçlenmeye devam edecek.

4. Sevginizin etkisi inkar edilemez. Sana ne kadar taptığımı fark etmemi sağladı. Seninle olan hayatım hayallerimi gerçeğe dönüştürdü.

5. Seni her gün seviyorum çünkü sen benim için teksin. Aşkım her gün daha da güçlenmeye devam ediyor ve mutluluğum açıklanamaz. Bana bu tutkuyu yaratmak için kalbime ne yaptığını söyle?


İlgili: 99 Sevdiğiniz Biriyle Yapmanız Gereken Romantik Şeyler


6. Soğuk olduğunda, aşkınız kalbimi sıcak tutar. Sıcak olduğunda aşkınız ruhumu eritir ve güvende tutar. Yardım edemem ama seni sonsuza kadar seveceğim.

7. Gözlerinde bir okyanus var ve onun içinde kendimi görebiliyorum. Senin için hissettiğim aşkın derinliğini ölçmek imkansız.

8. Düşünceli olduğun için minnettarım, anlayışın için minnettarım, çevrede olduğun için çok eğlendiğin için minnettarım, ama hepsinden öte minnettar olduğum için sen benim karımsın. Seni seviyorum!

9. Seninle tanıştığımdan beri, basitçe sana bakarken sebepsiz yere kendimi gülümseyerek buluyorum. Güzelliğiniz, gücünüz ve sevginiz beni mutlulukla dolduruyor.

10. Hayatımın ne kadar süreceğini bilmiyorum, ama her saniyenin bir ömür boyu geçeceğini biliyorum çünkü seninle harcanacak.

11. Benim için ne anlama geldiğini ifade eden kelimelerin hepsine sahip değilim. Sadece hayatımın merkezi olduğunuzu ve diğer her şeyin birbirimize olan sevgimizin etrafında döndüğünü söyleyebilirim.

12. Birlikte yaşayabileceğim bir kadını aradım, ancak onsuz yaşayamayacağım kadınla evlendim. Seni seviyorum ve beslemek

13. Seninle tanıştığım ilk gün, kendimiz hakkında özel bir hislerim vardı. Hayallerimin gerçekleşmek üzere olduğuna inanmak huzur ve mutluluk duygusuydu.

14. Bunca yıl evlendikten sonra bile, ilişkimiz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor ve birlikte çok eğleniyoruz. Sen benim hayat ışığımsın.

15. Sizin varlığınızdayken, kalbim dolu ve kendimi daha güçlü, daha akıllı ve daha güvenli hissediyorum. Kalbimin derinliklerine ulaşmam için bana ilham veriyorsun ve sahip olduğum tüm tutkuyla seni seviyorum.

16. Kolay zaman ve karşılaşacağımız zorluklar boyunca seni sonsuza dek önemsemeye, tapmaya ve sevmeye devam edeceğim. Biz bu işte birlikteyiz, ve sen benim hayatın ortağımsın.

17. Hem içeride hem de dışarıda olduğunuz kadar güzel birini hak ettiğiniz için nasıl bu kadar şanslı oldum? Her gün benimle evlenmeni istediğimde “Evet” dediğin için minnettarım.

18. Bunca zamandan sonra bile, beni öptüğünüzde beni hala heyecanlandırıyorsunuz. Kalbim hala bana her sevgi dolu bir şekilde baktığında atıyor. Sana aşık topukların üzerinde duruyorum ve bu hep böyle olacak.

İlişkili: İlişki Sınavlar : İlişkinizin Sağlığını Keşfedin

19. Yıllar geçtikçe, seni sevecek yeni şeyler öğrenirim. Sen benim için en harika kadınsın. Seni seviyorum ve her zaman seveceğim.

20. Aşkın beni devam ettiriyor. Eve gelip geceleri kollarında yatma düşüncesi her şeyi mükemmelleştirir. Her şey için teşekkürler aşkım. Sana bayılıyorum!

21. Özel anları ve büyük anları sizinle paylaşmak için daima sabırsızlanıyorum. Sonsuza dek hatırlayacağımız anlar bunlar. Ama aynı zamanda seninle basit ve sessiz günleri paylaşmayı seviyorum. Ne olursa olsun beraber olmayı seviyorum. Sadece seni seviyorum sadece.

22. Sen benim hayatıma girene kadar sevginin bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Seni bildiğinden daha fazla seviyorum.

23. Seni ilk gördüğümde kalbimin sonsuza dek senin olduğunu biliyordum. Sevdiği kişi de onu sevdiğinde biri ne kadar şanslı olabilir? Sen isteyebileceğim en iyi eşsin.

24. Gerçek aşkın anlamını biliyorum, çünkü sen bana gösterdin. Her şeyde benimle oldun ve koşulsuz sevgi dışında bana hiçbir şey göstermedin. Teşekkürler aşkım.

25. Beni ilk sevdiğini söylediğinde, hayata geri döndüğümü hissettim. Beni tekrar yaşamaya zorladın ve gözlerimi hayatın sunduğu tüm güzel şeylere açtın.

26. Mutluluğumun nedeni sizsiniz. Hayatıma anlam katıyorsun ve ona başka bir boyut katıyorsun. Beni daha iyi bir koca yapıyorsun. Hala zorluklarla karşı karşıya kalacağız, ancak yanımda olduğunuzu bilmek beni rahatlatıyor.

27. Birlikte yaşadığımız hayat bir hayalimdir. Hayat bizim için iyi oldu ve yüzleşmemiz gereken herşeyin üstesinden geleceğimize eminim. Aşkımızın bizi göreceğini biliyorum.

28. Birlikte çok güzel, büyülü ve heyecan verici bir hayatımız var ve dünya için hiçbir şeyi değiştirmeyeceğim. Birbirimize gerçek ruh olduğumuzu kanıtladık. Seni bütün kalbimle seviyorum.


Bu ilginizi çekebilir:

Kalıcı aşk ve samimiyet için yolunuzu sorgulamak ister misiniz?

Öyleyse, “ 201 İlişki Sorusu: Çiftin Güven ve Duygusal Yakınlık Oluşturma Rehberi ” adlı en çok satan kitabımı inceleyin .

Karşılıklı sorgulama, daha yakın duygu ve istekleri ortaya koymak ve yakınlığınızı bozmadan önce olası çatışma alanlarını ele almak için güçlü bir tekniktir.

Doğru sorular, olumlu değişim için anlayışa, merhamete ve eyleme ilham verir.


29. Nerede bittiğimi bilmiyorum ve sen başlıyorsun çünkü seni çok uzun zamandır seviyorum. Hayatımın en güzel günleri yanımda geçirdi. Sen hayatımın en büyük nimetisin.

30. Sizinle geçirdiğim her gün minnettar olabileceğim başka bir gün. Sen bana her gün paket açacağım hayatın armağanısın.

31. Asla senin gibi birinin bana aşık olacağını hayal edemezdim. Her şeyin olduğu gibi olduğu için minnettarım çünkü şimdi en iyi arkadaşım, sevgilim ve ruh arkadaşımla evliyim. Seni çok seviyorum.

32. Aşkımız, en güzel hayallerimden ve en sevdiğim çocukluk masalımdan daha iyidir. Ama bu bir peri masalı değil – aşkımız gerçek ve güçlü.

33. Sen benim taşım, ilham kaynağım ve hayat koçumsun. Hayatımda yaptığım kazanımlar, sevginiz ve desteğiniz nedeniyle mümkün oldu. Beni sevdiğin ve en iyi halimi gördüğün için teşekkür ederim.

34. İşler zorlaştığında, endişelenmiyorum. Zeki, güçlü, güvenilir ve cesur bir karım olduğunu biliyorum. Hiçbir sorun veya zorluk bizim başa çıkmamız için çok büyük değil. Birlikte olduğumuz sürece, yok edilemeziz.

Eşiniz İçin Romantik Aşk Mesajları

35. Aşkınızın benim için basit bir kelimeden daha fazlası olduğunu söylediğimde bana güvenin. O kadar gerçek ki kim olduğumun bir parçası. O kadar yoğun ki, yeterince alamadım.

36. Birlikte ne kadar çok zaman geçirirsek, sevgimiz o kadar güçlenir. Elmastan ve dünyadaki tüm zenginliklerden daha değerlidir. Seni sonsuza dek seveceğim.

37. Bu yolculuk her zaman kolay değildir, ancak ilk günden itibaren yanımda sıkışıp kaldınız. Artık kendim için yaşamıyorum, çünkü yaptığınız her şey benim yaşam amacımı veriyor. Bizim ve derin bağlantımız için yaşıyorum.

38. Beni etkiliyor ve ilham veriyorsunuz. Beni heyecanlandırıyor ve heyecanlandırıyorsun. Beni sakinleştir ve bana huzur ver. Sen sadece harikasın ve tüm hayatımı seni ne kadar sevdiğimi göstermek için harcayacağım.

39. Aşkın dünyamı değiştirdi ve tatlı bakışların kalbimi ısıtıyor. Dokunuşun beni titretiyor ve senin yanında olmak kalbimi neşeyle dolduruyor. Seni seviyorum.

40. Uzun zamandır benim olmanı diledim. Dualarım şimdi cevaplandı ve dileklerim kabul edildi, çünkü biz birlikteyiz ve hiçbir şey bizi ayıramaz. Bugün sana her zamankinden daha fazla aşığım.


İlişkiniz için sağlıklı iletişim becerilerini öğrenmek ister misiniz?

Öyleyse, Çiftler İletişim Kursuna bakın .

Pek çok çift, incitici çatışma ve yanlış anlama modelleriyle kapana kısıldı.

Bu çevrimiçi kursta, ilişkinizi dönüştürecek ve bağınızı güçlendirecek iletişim stratejileri öğreneceksiniz. Çatışmayı yapıcı bir şekilde çözmeyi ve ilişkinizi eğlenceli, seksi ve tekrar sevmeyi sağlamak için yeni konuşma ve dinleme alışkanlıkları oluşturmayı öğreneceksiniz.

Çiftler İletişim Kursu hakkında daha fazla bilgi >>>


41. Birlikte olduğumuzda, dünya sona eriyor ve görebildiğim tek şey, ikimizin yan yana oturduğumuz, kelimelerle ifade edilemeyen duyguları paylaşıyoruz.

42. Beni severek daha iyi bir adam olmak için bana ilham veren kişi oldunuz. Seni gururlandırmak ve olmak istediğin kadın olduğun için sana ilham vermek istiyorum. Seni seviyorum canım karım

43. Evliliğimizde kaç yıl birlikte olsak da, şimdi ve sonsuza dek sizinle birlikte olmak istediğimde iki kez var.

44. Sen benim çocuklarımın annesi ve yüreğimin ritmi sensin. Sen ailemizin kraliçesi ve hayallerimin kadınısın. Seni seviyorum güzel karım ve ortağım

45. Sen başıma gelen en iyi şeysin. Hayatıma girdiğimden beri her şeyin daha parlak ve daha olumlu görünmesini sağladın. Sonsuza kadar birlikte geçireceğimizi bilen daha mutlu bir adamım. Seni seviyorum.

46. ​​Hayatıma girdiğinizde dünyamı değiştirdiniz. Değişim beni tanıyan herkese açık. Dünyama renk, anlam ve yoğun neşe kattın. Benim için ne anlama geldiğini açıklayan hiçbir kelime yok.

47. Benimle evlenir evlenmez hayatımın gerçek anlamını biliyordum. Seni seviyorum güzel eşim.

48. Tek bir kelime konuşmak zorunda değilsin, ama gülümsediğinde bana binlerce tatlı kelime iletiyorsun. Seni çok seviyorum.


Related: 30 Kalp Erime Ruh Eşi, Sevgi ve Samimiyete İlham Vermek İçin Söz Verdi


49. Hiçbiriniz ikinci olduğunuzu söylediğimde, demek istediğim. Demek istediğim, kimse sizden önce gelmez, kalbimin ışığı sensin ve her zaman benim için en iyi eş olacaksın.

50. Size her baktığımda, bu dünyanın dışındaki güzelliğinizin farkına varıyorum. Güneşten daha parlak parlıyorsunuz ve gece yıldızları gibi parlıyorsunuz. Önünde durduğumda nefessiz kalıyorum. Seni çok seviyorum.

51. Bazı insanlar sevginin acı çektiğini söyler; ama seninle birlikte, seninle olmak ve hayatımı seninle geçirmek için her türlü riski memnuniyetle alacağım. İçinde sensiz bir dünya düşünemiyorum. Canım seni çok seviyorum

52. Siz sadece özel bir kişiden daha fazlasısınız. Sen benim sevgilimsin, en iyi arkadaşım, ilham kaynağım ve motivasyonumsun. Seni hiç bilmediğin kadar çok seviyorum.

53. Kalbimde olan kadın sensin. Seni zamanın sonuna kadar besleyeceğim.

54. Gerçek aşk bir zamanlar benim için bir serap oldu. Seninle tanışıp aşık olana kadar ne olduğundan emin değildim. Şimdi açık ve her gün paylaşıyoruz.

55. Her gün gülümsememe sebebim sensin. Seni sonsuza dek besleyeceğim ve her sabah yanında uyandığım için minnettarım .

56. Ölümsüz ve sonsuz sevginiz, beni ayakta tutan ve kendimi pes etmenin kenarında bulduğumda ilerlemeye devam etmemi sağlayan şey. Seni çok seviyorum.

57. Yaşadığım ve içimde nefes olduğu sürece, sizi değerlendirebilirim aşkım.

58. Seni görene kadar ilk görüşte aşka inanmadım. Sonsuza dek birbirimizin hayatının bir parçası olacağımızı biliyordum. Seni sevmek doğaldır ve sonsuza dek böyle kalmasını istiyorum.

59. Gerçek beni tanıyan ve yine de beni sevmeye devam eden tek kişi sizsiniz. Hatalarımı biliyorsun ve zayıf yanlarımı biliyorsun, ama yine de beni sevmeyi seçtin. Her şeyde benimle olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum.

60. Sonsuza dek kendin olduğum günü ve benim de olduğun günü besleyeceğim. O gün hayatım sonsuza dek değişti, en iyi hayalimin gerçekleştiği gündü. Seni seviyorum ve sana ne kadar değer verdiğimi göstermekten asla vazgeçmeyeceğim.

61. Hayatımı sevmemin nedeni sensin. Seninle evli olmak hiç bitmeyen bir balayı gibidir.

62. Kalbim sadece senin için atıyor. Kalbimi yakaladın ve sonsuza dek senin. Şefkatle davranın, çünkü size olan sevgimle çok dolu.

63. Bunu size günde birkaç defa söylesem de, söylemekten asla bıkmayacağım. Seni seviyorum. Sen benim diğer yarımsın ve hayatımda olman, kendimi ev gibi hissediyor. Seni şimdi ve sonsuza kadar seviyorum.

64. Şanslıyım çünkü sana sahibim. Bu gezegendeki milyarlarca insandan, yollarımız geçti ve birbirimize aşık olduk. Herkes bizim gibi kutsanmaz. Hayatımın geri kalanını seninle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

65. Bu kadar çok duyguları hissetmemi sağlayabilecek tek kişi sizsiniz. Senin gibi bana meydan okuyan birini sevebileceğimi hiç bilmiyordum. Sana deli gibi aşığım ve çok, çok uzun bir süre kalacağım.

66. Seni dünyadaki en mutlu kadın yapmak istiyorum. Size olan bağlılığımı ve kalıcı sevgimi garanti ederim. Senin için her zaman burada olacağım.

67. Sadece sevginiz ve özeninizden dolayı olduğum kocam benim. Sevginin gerçek anlamını kanıtladınız. Bana nasıl sevileceğini gösterdin. Ben senin aşkın için yaşıyorum.

68. Dünyadaki en iyi kadınla evli olmak, beni dünyadaki en iyi erkek olmak istememi sağlıyor. Harika bir evlilikle kutsandık, çünkü bunu kolaylaştırıyorsunuz ve sürekli olarak sevginin gerçekte ne olduğunu gösteriyorsunuz.

69. Eşim olacağınızı bilmek sadece bir göz attı. Bağırsaklarımı dinlediğim her gün Tanrıya şükrediyorum. Gerisi tarih. Seni seviyorum ve senin tarafından sevilmeyi seviyorum.

Seni Düşünmek Eşin İçin Mesajları Seviyor

70. Şu an içinde bulunabilmeyi istediğim bir nokta kafamı göğsünüzün üzerine koyup kalp atışınızı dinlemektir. Hiçbir şey birisinin kalbinin sizin için attığını hissedemez. Benim için her şeysin.

71. Uzun süre sessiz kalsam bile, bu benim için olan olmayı bıraktığın anlamına gelmez. Sözümü tutuyorum ve bana ihtiyacın olduğunda senin yanında olacağım ve zamanın sonuna kadar seni seveceğim.

72. Benim için ne kadar mükemmel olduğunuzu düşünüyordum ve bana her gün verdiğiniz sevgiyle karşılaştırıldığında hiçbir şey olmadığına karar verdim.

73. Benim için yaptığın her şeyin takdirini göstermek için biraz zaman ayırmak istiyorum. Beni hiç kimsenin olmadığı gibi sevdin, ve seni öldüğümüz güne kadar seveceğim.

74. Size söz veriyorum, gökyüzü düşse veya yıldızlar kaybolsa bile, daima yanınızda olacağım. Ayrıldığımız zaman bile düşüncelerimdesin.

75. Seni gördüğümde, hayatımda böylesine harika bir hediyeyi hak etmek için ne yaptığımı merak ediyorum. Sen gerçek bir nimetsin ve seni sevgiyle ve minnetle düşündüğümü bilmeni istiyorum.

76. Beraber olmadığımız zamanlarda bile, aşkınızın hayatımdaki varlığını daima hissediyorum. Yaptığın her şey beni daha çok sevmemi sağlıyor.

77. Her gün ve her gece, sevginizin harikaları ile doludur. Bu güzel sabah seni düşünüyorum ve hayatındaki özel adam olduğun için minnettarım. Seni seviyorum.

78. Ayrıldığımızda, elinizin göğsümdeki sıcaklığını nasıl unutabilirim? Sürekli hissetmek ve kollarında uyuyakalmak istiyorum. Seni çok seviyorum ve hep seni düşünüyorum.

79. Ne zaman seni düşünürsem, sevginin sonunda bana gülümsediğini hatırlatırım. Ne zaman muhteşem yüzünü görsem, ne kadar şanslı olduğumu hatırlatırım. Ne zaman aşağıdaysam, seni düşünüyorum ve senin yüzünden mutluyum aşkım.


İlişkili: Daha Seksi, Mutlu Bir İlişki Yaratan 6 Aşk Mektubu


80. Bu mesaj sadece birkaç kelime içeriyor, fakat bilmenizi isterim ki kelimeler yalnız başına seni ne kadar çok sevdiğimi ifade edemez. Seni kelimelerin ötesinde seviyorum.

81. Aklımda ortaya çıkan sorulara “Neden seni acıtması için çok özlüyorum?” Gibi tek cevabı, sana taptığım ve senden bir dakika geçirmek istemediğimdir.

82. O günlerden birini yaşıyorum ve sadece tüm olumsuzlukları pozitif hale getirmek için hayatımda olduğunuz için ne kadar minnettar olduğumu bilmenizi istedim. Bugün seni düşünüyorum ve bu işleri çok daha iyi hale getiriyor.

83. Birlikte veya ayrı olmamız önemli değil. Her iki şekilde de seni düşünüyorum ve bu her zaman kendimi sana yakın hissetmemi sağlıyor .

84. Seni düşünerek yatacağım, seni düşünerek yattım ve seni düşünerek uyanıyorum. Seni sevdiğim sürece seni düşüneceğim ve gerçek şu ki, seni sonsuza kadar seveceğim.

85. İlk önce, sizi düşünmeden edemediğimi fark ettiğimde sizi sevdiğimi fark ettim. Bu, bu gün için geçerlidir. Sürekli aklımda ve kalbimdesin.

86. Seni özlemek, seni gördüğümden beri ne kadar zaman geçtiğiyle ilgili değil. Kendimi bir şey yaparken bulmaya başladığım an ve yanımda olmanı istediğim an.

87. Ne zaman uyuyamazsanız, sebebinin sadece hayallerimde uyanık olduğunuzu ve beraber güzel bir zaman geçirdiğimizi bilin.

88. Her zaman birlikte olamayabiliriz, ama düşünceleriniz kalbimi sürekli sevgi ve mutlulukla dolduruyor. Tekrar kollarında olmak için sabırsızlanıyorum.

89. Ne zaman zor zamanlar geçiriyorsanız, sadece beni düşünün ve o anda sizi düşündüğümü biliyorum. Ayrıldığımızda bile, senin için buradayım.

90. Şu anda seni her zaman kalbimde olmanın dışında düşünmek için özel bir neden yok. Senin yokluğunda bile, düşüncelerim sabittir.

91. Seni düşünmek daha iyi bir insan olmam için beni güçlendiriyor, bu yüzden seni bütün gün aklımda tutuyorum.

92. Ne zaman gülümsemek istersem, ne yapmam gerektiğini biliyorum. Sadece gözlerimi kapatıyorum ve seni düşünüyorum.

93. Sizi aklımdan çıkaramadığımdan muhtemelen orada olmanız gerektiğini anladım. Düşüncelerim her an yanınızda.

94. Yapmam gereken şeyler konusunda kendimi meşgul ediyorum, ama bir dakikalığına her durduğumda, hala seni düşünüyorum. Seni özledim sevgilim ve tekrar birlikte sarılıncaya kadar bekleyemem.

95. Ne zaman seni düşünürsem, kendimi tamamlamış hissediyorum. Şimdilik bu benim için yeterli, ancak kısa süre sonra tekrar sizin kollarınızda olmak istiyorum.

96. Midemde kelebekler alıyorum, eve gelmeyi ve sonra görüşmeyi düşünüyorum.

97. Sadece bir an için seni düşünmek kötü bir günü güzel bir güne dönüştürebilir.

98. Seni düşünüyorum ve şimdiden özlüyorum. Onlara baktığımda gözlerin beni eritiyor ve birlikte olduğumuzda o mutlu duyguyu bırakamıyorum. Acele et bana!

99. Düşüncelerim herhangi bir yere gitmekte özgürdür, ancak ne sıklıkla yönünüzü belirledikleri şaşırtıcıdır.

100. Seni düşündüğümde, kendimi eksiksiz hissediyorum. Tek ihtiyacım olan bu.

101. Hayatımdaki varlığınız, siz dışarıdayken sizi ne kadar özlediğimin farkına varmamı sağlıyor. Hayatım boyunca eşim ve ortağım olduğun için çok şanslıyım. Seni düşünüyorum ve canımdan özledim.

102. Her zaman aklımda ve kalbimdesin. Ait olduğun yer orası. Seni herşeyden fazla seviyorum.105 Karı Aşk Mesajları (Ona Romantik Bir Metin Gönderin)TWEET’İ TIKLAYIN103. Aklımda, sensiz her zaman kaybolacağımdan şüphem yok. Çok ayrıldığımızda seni özlüyorum ve sürekli seni düşünüyorum.

104. Her zaman aklımdasın. Hayatın beni nereye götürdüğü önemli değil, her zaman kalbine yakın olacağım. Şefkatle seni seviyorum.

105. Başka şeyler yapmam gerektiğinde bile kendimi senin hakkında düşünürken buluyorum. Seni düşüncelerimden uzaklaştırmak istemiyorum çünkü beni çok mutlu ediyorlar. Seni sonsuza dek besleyeceğim.

Son düşünceler

Senin için ne kadar önemli olduğunu göstererek, karının sana tekrar tekrar aşık olmasını sağla.

Sizin eşiniz En Aşk Mesajları Of 105TWEET İÇİN TIKLAYIN

Ona olan sevginizi ifade etme konusunda yaratıcı olun. Size ilham verdiği ve hayatınızı daha iyi hale getirdiği şekillerde açık olun.

Karınızla sevgi mesajlarını paylaşmaya başladığınızda, bu küçük jestleri ne kadar takdir ettiğini göreceksiniz. Bağınızı ve yakınlığınızı güçlendirirsiniz, böylece ilişkiniz büyür ve gelişir.

20 Haziran 2019 - 19:14

admin

173 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Bayan Arkadaşlık Siteleri

  20 Haziran 2019

  212 views

  Bayan Arkadaşlık Siteleri

  37 İnsanları Sevgiyle Donduranlara Teşekkürler Son Güncelleme Tarihi 20 Haziran 2019 Araştırmalar, insanlara minnettarlığınızı göstermenin, hem...

  Android_Uygulama

  28 Ekim 2018

  108 views

  Android_Uygulama

  Mynet sohbet android uygulaması hazır. Siz kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz hem mobil sohbet girişi hem android uygulama hem ios uygulama...

  Mobil_Chat

  28 Ekim 2018

  162 views

  Mobil_Chat

  Mobil_Chat – Mobil Sohbet – Mynet Mobil Sohbet Odalarımız kullanıcılarımızın hizmetine sunuldu. Artık Mynet Sohbet Chat odalarına kesintisiz...

  Mobil_Sohbet

  28 Ekim 2018

  118 views

  Mobil_Sohbet

  Mobil_Sohbet – Mynet Sohbet odalarına artık mobil cihazlarınızdan bağlanmak mümkün. Mynet sohbet odalarımıza cep telefonlarınız üzerinden mobil...


Haydi Sende Mynetsohbet.NET Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli